pátek 11. července 2014

HurryJsem tu po delší době s outfitem, který jsme dneska stihli vyfotit jen tak,tak. Když jsme vycházeli začala bouřka a tak jsme si museli pohnout než začne pršet.
Vyfocených outfitu, kterých mám v počítači je fakt hodně, ale vždy zůstali jen tak 3 fotky, jak jsem to třídila a ani ty se mi nelíbily, takže proto tak dlouho nic nebylo. 
Jinak v obchodech jsou teď BIG SALE, ale musím říct, že už je to pěkně přebrané a najít svou velikost je docela těžké. I tak jsem přece něco ulovila ... třeba zrovna tenhle top z HM, který jsem chtěla už nějakou dobu, ale pořád jsem váhala a teď jsem ho koupila za 150,-  yaaay. 
Zítra jedu do Brna na takový mini výlet a nákupy, tak snad nám vyjde počasí, protože se tam strašně těším, jelikož jsem tam měla jít už před takovým měsícem a pořád nic, tak konečně. 

P.S. : Myslíte, že se mám znova obarvit (jak?) a nebo to nechat odrůst na původní barvu ?


 skirt, top, bag, loafers - HM / jacket- Reserved
3 komentáře:

 1. Krásnýý a jdi do světlé barvy, ti bude slušet :)))

  OdpovědětVymazat
 2. Nicol,si fakt krásna...ale skús žiarivejšie farby..si predsa mladá..ukáž nohy ;)...dlhé sukne nechaj pre staršie ročníky,mne osobne sa tá sukňa vôbec nepáči,ale vec vkusu :)...ináč ostatné kúsky sú veľmi pekné :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj! Viem, že na Slovenskej scéne je mnoho stránok, ktoré propagujú mladšie aj staršie blogerky a neblogerky fotkami, ktoré odošlú. Nesnažím sa stránku pridať k väčšine, chcem aby bola niečím výnimočným, čo bude prekvapením.

  Ak máš záujem o spoluprácu a zverejnenie tvojich outfitov, budeme veľmi radi, ak nám ich pošleš! Zverejníme každý jeden, nebudeme ich triediť a preberať

  https://www.facebook.com/pages/Mám-svoj-štýl/1515420088684020?ref_type=bookmark

  Pekný deň

  OdpovědětVymazat